akıllı tahta etkinlikleri,soru bankası,deneme sınavı,yazılı sınav,konu anlatım,eğitim programları,yıllık planlar,ilk okuma yazma

YOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!

Ulaşımda En Pratik Yol O!  sloganı ile yola çıkan ve Uber’in karşılaştığı en güçlü rakip olan girişim YOLO için geri sayım başladı. Dünyad...

21 Nisan 2016 Perşembe

23 NİSAN BOYAMALARI


23 Nisan boyama çalışmalarını indirmek için yukarıdaki linke tıklayın. 
"Çocuklar dünya hayatının süsüdür". Dünyanın renkleridir, çocuklar. Bir bahçe düşünün hiç çiçek yok. Çocukların olmadığı bir dünya, kuş cıvıltısının olmadığı, çiçeklerin açmadığı gri renkli bir yer olur. Çocuklar evrenseldir. Mavi dünyanın her yerinde aynı renktir. Sadece ona verilen isim farklıdır. Tıpkı çocuk,zarok,children örneklerinde olduğu gibi.  

İşte 23 Nisan dünyayı çocukların renklerine boyamaktır. Daha renkli bir dünya hayal etmektir. 23 Nisan tüm siyah, gri ve mat renklerin üzerine canlı renkler çalmaktır. 23 Nisan boyamaları tam 38 yıldır ülkemizde yapılmakta.

23 Nisan'da ülkemiz gökkuşağı gibi... Dünyanın farklı kuşaklarından gelen rengarenk çocuklar gökkuşağı misali gibi ülkemizde buluşuyor. Savaşlara inat barış için "Yurtta sulh, cihanda sulh"diyor.

0 yorum:

Yorum Gönder