akıllı tahta etkinlikleri,soru bankası,deneme sınavı,yazılı sınav,konu anlatım,eğitim programları,yıllık planlar,ilk okuma yazma

Öğrenci Takip Çizelgesi

Havalar ısınmaya başladı. Öğrencilerin oyun oynamak, temiz havaya çıkmak, bisiklet sürmek en doğal hakkı. Fakat tüm bunları yaparken sorumluklarını ihmal edebilirler. Vakitlerinin tamamını ders dışı faaliyetlere verebilirler. Nihayetinde çocuk, unutabilir. Hoşuna gitmeyen şeyleri erteleyebilir.
Bu yüzden çocuklarımıza yardımcı olmak için ara sıra onlara sorumluluklarını, ödevlerini hatırlatmakta fayda var. Ders takip çizelgesini indirip öğrencilerinizle uygulayabilirsiniz.Çizelgenin açıklaması ve bir kısmı aşağıda yer almaktadır. İnceleyip indirebilirsiniz
Sayın velim, havaların ısınması ile öğrencilerimiz rehavete kapılıyor.Halbuki okulların kapanmasına daha 2,5 ay var.Önümüzde işlenecek pek çok konu var.Son zamanlarda öğrencilerimiz maalesef ödev yapmıyor, ders araç-gereçlerini unutuyor, kitap okumuyorlar.
    Bundan sonra her hafta aşağıdaki çizelgeyi öğrencinizle beraber evet/hayır şeklinde ve lütfen dürüst bir şekilde doldurunuz.Yapmadığı şeylere kesinlikle evet YAZMAYINIZ. Her sabah çocukların tekrar yapıp yapmadığını anlamak için sorular soracağım.Çizelgesindeki işleri layıkıyla yapan öğrencilerim ödüllendirilecektir.
    Lütfen bu çizelgeyi önemseyiniz.Bu çocuğunuzu önemsediğinizi gösterir.
UNUTMAYIN ; NE EKERSENİZ ONU BİÇERSİNİZ. Çocuğunuza ilginiz onun ileriki yaşamını şekillendirecektir.


1. Hafta
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
En az 15 dakika günün tekrarı

En az yarım saat ödev

15
DAKİKA
M
O
L
A


EmoticonEmoticon